Regulamin Konkursu „DZIEŃ DZIECKA 2018”

Regulamin Konkursu

„DZIEŃ DZIECKA 2018”

 

 • 1

Postanowienia ogólne

 

 1. Konkurs przebiega pod hasłem: „DZIEŃ DZIECKA 2018”
 2. Konkurs nie zależy od przypadku i nie jest loterią pieniężną, loterią fantową, loterią promocyjną, ani żadną inną grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (tekst. Jedn. Dz.U. z 2015 r., poz. 612 z późn. zm.).
 3. Organizatorem konkursu jest DLF INVEST sp. z o.o. (Bałtów 7 27-423 Bałtów)

 

 • 2

Miejsce i czas konkursu

 

 1. Akcja konkursowa organizowana jest wyłącznie za pośrednictwem portalu internetowego Facebook (https://www.facebook.com/parkbaltow).
 2. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg konkursu. Wszelkie roszczenia związane z konkursem należy kierować do Organizatora konkursu.
 3. Konkurs trwa od 13.06.2018 do 20.06.2018.

 

 • 3

Zasady konkursu

 

 1. Konkurs polega na wytypowaniu najciekawszej wypowiedzi za pośrednictwem komentarzy, dodawanych pod postem konkursowym.
 2. Za zwycięskiego Uczestnika uznaje się dziecko, które uzyskało najwięcej głosów.
 3. W celu wytypowania zwycięzcy zliczane będą wyłącznie komentarze dodane pod postem konkursowym, zamieszczonym na https://www.facebook.com/parkbaltow.
 4. Z jednego konta facebook można dodać jeden komentarz.
 5. Zwycięzca konkursu zostanie podany do publicznej wiadomości w osobnym poście na stronie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego na Facebooku, po czym zobowiązany jest skontaktować się z organizatorem w ciągu 14 dni za pośrednictwem maila: marketing@jurapark.pl
 • 4

Nagroda

 

 1. Nagrodą w konkursie jest gra MONOPOLY – edycja JuraPark.
 2. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.
 3. Otrzymana nagroda zostanie wysłana do Laureatów Konkursu na koszt DLF Invest, na adres wskazany przez Laureatów, na terenie Polski, w ciągu 10 dni roboczych od przesłania danych przez Laureata.
 • 5

Postanowienia końcowe

 

 1. Wartość nagrody nie przekracza 760,00 zł. zgodnie z art. 21 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych, Uczestnik Promocji jest zwolniony z obowiązku zapłaty podatku dochodowego od Nagrody.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *