„Festiwal Dobrej Zabawy” – 26 – 27 sierpnia

Harmonogram zabaw

Sobota – 26 sierpnia

10.00 – 10.30 – rozpoczęcie festiwalu, powitanie
10.30 – „Zbieraj z klasą” – wejście 1
11.00 – Stoisko „Magia Karmelu” – warsztaty z robienia lizaków
11.30 – Stoisko „Magia Karmelu” – konkurs z nagrodami
12.00 –Przedstawienie „Magiczne Balony”
12.30 – konkurs z nagrodami – prowadzą Czarownice z Sabatówki
13.00 – „Zbieraj z klasą” – wejście 2
13.30 – konkurs „Eksplozji Kolorów” – wygraj kolory holi
14.00 – „Eksplozja Kolorów” – wyrzut pierwszy
14.15 – Konkurs z Tygryskiem
14.30 –  „Magia Karmelu” – słodkie warsztaty na stoisku
15.00 –  „Eksplozja Kolorów” – wyrzut drugi
15.30 – konkurs „Eksplozji Kolorów”
16.00 – „Eksplozja Kolorów” – wyrzut trzeci
16.30 – warsztaty balonowe
17.00 – „Zbieraj z klasą” – wejście 3
17.30 – konkurs „Zbieraj z Klasą”

 

 Niedziela – 27 sierpnia

10.00 – rozpoczęcie drugiego dnia festiwalu|
10.30 – Europejskie Centrum Bajki Pacanów – Koziołek Matołek sprawdzi Waszą wiedzę o bajkach
11.00 – „Magia Karmelu” – warsztaty na stoisku
11.30 – konkurs „Magii Karmelu”
12.00 – Przedstawienie „Magiczne Balony”
12.30 – Koziołek Matołek i konkurs z nagrodami
13.00 -Tygryski – zabawy i konkursy
13.30 – konkurs z Czarownicą z Sabatówki
14.00 – pokazy cyrkowe – artyści z Ukrainy
14.30 – konkurs z nagrodami – sponsor Hotel Bristol
15.00 – „Magia Karmelu”- warsztaty na stoisku
15.30 – konkurs wiedzy o dinozaurach „JuraPark”
16.00 – występ Ani Wieleńskiej – utalentowanej skrzypaczki (uczestniczki programu „The Brain”, i „Mali Giganci” ) z zespołem „ Małe skrzypeczki”
16.30 -warsztaty ze skręcania balonów
17.00 – pokazy cyrkowe – artyści z Ukrainy

Przez cały weekend zapraszamy również na stoiska:

  • robotyka i arduino- warsztaty,
  • Europejskie Centrum Bajki Pacanów – warsztaty i zabawy z Koziołkiem Matołkiem,
  • Magia Karmelu
  • Zabawy z Tygryskiem
  • ścianka wspinaczkowa
  • zabawy i animacje dla całych rodzin: mega bańki mydlane, gry XXL, zabawy z animatorami, spotkanie z maskotką DINO, zabawy z magicznymi balonami.

Nasi wystawcy:

Zbieraj z klasąJustyna Tomańska, Mariusz Totoszko oraz Zosia Tomańska – Totoszko – Ambasadorzy Europejskiej Platformy Recyklingu i kampanii „Zbieraj z klasą”. Cała rodzina intensywnie promuje ekologiczne tryb życia i wspiera miejsca najlepsze dla dzieci. W JuraParku poprzez zabawę będą zachęcać do życia w stylu „eko” – razem będziemy śpiewać, tańczyć i bawić się przy niezwykłych lekcjach rytmiki z Mariuszem Totoszko.

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie jest unikalną instytucją kultury, która wykorzystuje rozrywkę, zabawę oraz naukę jako sposoby na przekazywanie wiedzy i upowszechnianie wartości.  To stworzona z myślą o najmłodszych wspólna podróż przez baśniowe krainy, gdzie można spotkać Koziołka Matołka, elfy i wróżki. A z okazji Festiwalu Dobrej Zabawy właśnie Koziołek Matołek będzie naszym wyjątkowym gościem.

Ania Wieleńska – utalentowana 8-latka z Kielc rośnie na wielką gwiazdę. Jest uczennicą szkoły muzycznej w Kielcach imienia Ludomira Różyckiego w klasie skrzypiec – 2 A. Gra na skrzypcach, śpiewa, chętnie bierze udział w konkursach. Występuje razem z zespołem „Małe Skrzypeczki” Akademii Młodych Talentów z Kielc. W 2015 roku Ania zwyciężyła show Talent Kielc. Była uczestniczką takich programów jak „Mali Giganci” czy „The Brain. Genialny Umysł”.

Eksplozja Kolorów – to jedna z największych kolorowych imprez w Polsce. Popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez uczestników różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku Zdroju od kilku lat stara się wprowadzać nowe technologie do edukacji na wszystkich jej etapach.

Warsztaty z robotyki – na stanowisku można spróbować sterować robotem na gąsienicach, zaprogramować robota do jeżdżenia po linii lub do omijania przeszkód. Przy wykorzystaniu języka Scratch programowanie robota jest proste i intuicyjne.
Dla bardziej zaawansowanych proponujemy zapoznanie się z Arduino UNO – platformą, przy pomocy której można samodzielnie wykonać np. automatyczny sterownik oświetlenia, ogrzewania czy też zbudować i zaprogramować robota własnej konstrukcji.

„Magia Karmelu” – Manufaktura Słodyczy mieści się w Aptece Wyobraźni będącej częścią Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. “W naszej manufakturze każdy może się przekonać, jak w magiczny sposób bez użycia maszyn powstają kolorowe lizaki i cukierki, produkty bezglutenowe, z wykorzystaniem naturalnych aromatów i barwników.  Każdy karmelek to małe rękodzieło o wyjątkowym smaku i niepowtarzalnym wzorze. Zobacz jak zamykamy w małych karmelkach kolorowe wzory. Można u nas znaleźć słodycze w ponad czterdziestu wyjątkowych smakach” – mówią właścicielki. Podczas dwóch dni festiwalu zapraszamy na słodkie warsztaty na stoisku „Magia Karmelu”.

Hotel Bristol****Art & Medical SPA oraz Bristol Apart Hotel   zostały  zaprojektowane z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni do wypoczynku, leczenia,  pobytów rodzinnych, spotkań firmowych i eventów. Znakomita lokalizacja w samym sercu uzdrowiska Busko-Zdrój, w bezpośrednim sąsiedztwie ogrodu łazienkowskiego i Parku Zdrojowego, komfortowe wnętrza, które zdobi przeszło 200 dzieł sztuki oraz bogate zaplecze Medical SPA, gwarantują swoim gościom pobyt na najwyższym poziomie.

Podczas Festiwalu Dobrej Zabawy na stoisku Bristol Art.& Medical SPA czeka na Was:

·         prezentacja pełnego wachlarza usług i walorów Hotelu Bristol i Bristol Apart Hotel,
·         ścianka wspinaczkowa dla dzieci,
·         prezentacja/pokaz wybranych ćwiczeń ruchowych i rehabilitacyjnych,
·         prezentacja i sprzedaż limitowanych/ekskluzywnych kosmetyków FONTIA,
·         spotkanie z reprezentantami polskiej sztuki i rozrywki związanej z tematyką dziecięcą.

Tygryski chrupki kukurydziane pojawiły się na rynku w 2005 roku. Ciężka praca, tradycja, dbałość o jakość oraz silne wsparcie dla tej marki sprawiły, że Tygryski pałeczki kukurydziane stały się niezaprzeczalnym liderem w swojej kategorii na rynku. Warto dodać, że Tygryski produkowane są z najwyższej jakościowo, wyselekcjonowanej, niemodyfikowanej genetycznie kaszy kukurydzianej. Są pyszną i chrupiącą przekąską dla Twojego dziecka i Ciebie Drogi Rodzicu.

Na stoisku czeka na Was przyjacielski Tygrysek, który wciągnie Was do wspólnych zabaw i konkursów.

Zabawy i animacje:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *