Regulamin promocji w Kinach Helios

kupon na znizke dl helios front.eps

Regulamin promocji w Kinach Helios

1.  Wzięcie udziału w promocji oznacza zgodę Uczestnika na warunki zawarte w niniejszym regulaminie.

2. Organizatorem promocji w sieci Kin Helios na terenie Polski jest Stowarzyszenie Delta – właściciel obiektów turystycznych o charakterze edukacyjno – rozrywkowym: JuraPark Bałtów, JuraPark Solec i JuraPark Krasiejów.

3. Promocja trwa w dniach od 12 czerwca do 18 czerwca 2015 roku lub do wcześniejszego wyczerpania kuponów promocyjnych.

4. W dniach od 12 do 18 czerwca 2015 roku w kinach objętych promocją, klienci przy zakupie biletu kinowego na dowolny seans otrzymują kupon zniżkowy do wybranego JuraParku: JuraPark Bałtów, JuraPark Solec lub JuraPark Krasiejów.

5. Kupon zniżkowy wydawany jest do transakcji/paragonu  (1 paragon = 1 kupon). Oznacza to, że jeżeli 1 osoba kupuje 1 bilet kinowy to otrzymuje 1 kupon promocyjny ale  jeżeli 1 osoba kupuje np. 4 bilety kinowe, to otrzymuje 1 kupon zniżkowy.

6. Na 1 kupon zniżkowy okaziciel może zakupić z 25% upustem nie więcej niż 4 bilety indywidualne do wybranego JuraParku lub jeden bilet rodzinny – gdzie „bilet rodzinny” oznacza 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 15.

7. W JuraParku Bałtów (woj. świętokrzyskie) rabat dotyczy zakupu biletów indywidualnych – bilet JuraPark (normalny i ulgowy) – bilet Pakiet Rozrywka (normalny, ulgowy i pakiet mini), bilet Pakiet Zwierzyniec (normalny i ulgowy) lub bilet kompleksowy (normalny, ulgowy i rodzinny).

Szczegółowe informacje na temat biletów obowiązujących na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego znajdują się na stronie www.juraparkbaltow.pl.

8.W JuraParku Solec (woj. kujawsko – pomorskie) rabat dotyczy zakupu biletów indywidualnych (normalny, ulgowy i rodzinny). Szczegółowe informacje na temat biletów obowiązujących w JuraParku Solec znajdują się na stronie www.juraparksolec.pl

9. W JuraParku Krasiejów (woj. opolskie) rabat dotyczy zakupu biletów (normalny, ulgowy i rodzinny). Szczegółowe informacje na temat biletów obowiązujących w JuraParku Krasiejów znajdują się na stronie www.juraparkkrasiejow.pl.

Uwaga! Promocja nie dotyczy Parku Nauki i Ewolucji Człowieka w Krasiejowie.

10. Rabaty nie podlegają kumulacji i nie mogą być łączone z innymi promocjami.

11. Kupon rabatowy jest ważny do 30 września 2015 roku.

12. Lista kin objętych promocją: Helios: Bełchatów, Białystok Alfa, Białystok Biała, Bielsko – Biała, Bydgoszcz, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Gorzów, Grudziądz, Jelenia Góra, Kalisz, Kędzierzyn – Koźle, Kielce, Konin, Legnica, Lubin, Łódź, Olsztyn, Opole, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Radom, Rzeszów Powstańców, Rzeszów Galeria, Siedlce, Sosnowiec, Szczecin, Szczecin Outlet, Starachowice, Tczew, Wrocław Legnicka, Nowy Sącz.

13. Regulamin promocji dostępny jest w kasach głównych JuraPark Bałtów, JuraPark Krasiejów, JuraPark Solec oraz na stronach internetowych www.juraparkbaltow.pl,  www.juraparksolec.pl oraz www.juraparkkrasiejow.pl.

14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości skorzystania z rabatu przez Uczestnika, z przyczyn leżących po stronie Uczestnika.

15. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu. Każda zmiana będzie ogłaszana na stronach internetowych www.juraparkbaltow.pl, www.juraparksolec.pl, www.juraparkkrasiejow.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *