Dzień Dziecka w Bałtowie – to 3 dni pełne wrażeń!

grafika na dzień dziecka

Na Dzień Dziecka czekają wszyscy – rodzice, bo uwielbiają uszczęśliwiać swoje pociechy i patrzeć na ich roześmiane buzie i oczywiście nasi milusińscy, którzy tak jak przed „Gwiazdką” zaglądają w każdy kąt w poszukiwaniu prezentów. Wybór zabawek i wszelkich elektro – sprzętów na sklepowych półkach wydaje się być nieskończony. Wiemy jednak, że kolejna lalka, super gra komputerowa czy „wypasiony” smartfon nie zastąpi czasu, który rodzice mogą poświęcić dzieciom – być tylko dla nich, razem śmiać się i szaleć. Bo takie chwile pozostaną w ich pamięci na długo, a może nawet na zawsze. A kolejny gadżet … no cóż … szybko się znudzi i wyląduje na dnie szafy.

A gdzie spędzić rodzinny dzień pełen wrażeń? Oczywiście w Bałtowie!

Pora uchylić rąbka tajemnicy o tym, co szykujemy dla Was z okazji Dnia Dziecka. Zgodnie z planem – będzie bajkowo, czarująco i radośnie!

W tym roku Bałtowski Kompleks Turystyczny podzielimy na 3 strefy – strefę wiedzy, strefę magicznej zabawy oraz strefę rodzinnych gier, zabaw i relaksu. Co czeka Was w każdej z nich?

STREFA WIEDZY

Strefa wiedzy to oczywiście JuraPark. Oprócz atrakcji, które są dostępne w każdy zwykły dzień, nasi animatorzy i przewodnicy przygotowali dla Was mnóstwo konkursów i quizów. Jeżeli jesteście fanami dinozaurów, znacie nasz park i macie odwagę sprawdzić swoją wiedzę zyskujecie szansę wygrania mnóstwa wartościowych nagród  niespodzianek.

SONY DSC

Na terenie Gondwany nasz paleontolog zaprezentuje Wam jak prawidłowo preparować skamieniałości. Sami też będziecie mogli spróbować swoich sił, by wnieść swój wkład do naukowych badań.

SONY DSC

W JuraParku znajdzie się również miejsce dla małych i dużych artystów – tylko z okazji Dnia Dziecka oddajemy Wam do zamalowania całą powierzchnię parku dinozaurów. Puśćcie więc wodze fantazji, malujcie indywidualnie, rodzinnie lub zespołowo. Zaskoczcie nas Waszą kreatywnością! Pamiętajcie – nagrody czekają.

STREFA MAGICZNEJ ZABAWY

A jak magia to oczywiście Sabathówka. Z okazji Dnia Dziecka do Bałtowa zlecą się wszystkie czarownice z Gór Świętokrzyskich, by razem z Wami psocić, śmiać się i zajadać  bajeczne słodycze w Chacie u Tekli. Jeżeli znudziło Wam się Wasze codzienne, grzeczne uczesanie to w Sabathówce będzie mogli zaszaleć i zafundować sobie prawdziwą wiedźmową fryzurę! Szczęścia dopełni stosowny makijaż – zdobędziesz go w namiocie z malowaniem buziek. Czarownice poprowadzą też warsztaty z płukania złota czy malowania bajkowych figurek.

Chochliki z Sabathówki będą próbowały zamknąć Was w wielkiej mydlanej bańce. Czarownica Hogata nauczy Was jak zrobić własną latającą miotłę, którą zabierzecie ze sobą do domu – albo na niej polecicie 🙂  Tym, którzy niekoniecznie umieją ale za to bardzo kochają śpiewać, stworzyliśmy wyjątkową okazję do zaprezentowania swojego talentu podczas karaoke.  Całymi rodzinami weźcie udział w grze w quidicha, w kalamburach, zgadywankach i wielu innych zabawach.

STREFA ZABAW I RELAKSU

Na terenie boiska obok JuraParku na tzw. „Okręglicy” będzie miejsce rodzinnych zmagań. Gry, które znamy, a których już może zapomnieliśmy będą dostępne w wersji „mega”. Mega domino, ringo czy klocki jenge czekają właśnie na Was.

W wyznaczonym miejscu będą obywały się profesjonalne warsztaty graffiti. Poznaj tajniki tej niełatwej sztuki ulicznej.

Sprawdzimy również Waszą kondycję fizyczną – weźcie udział w rodzinnych wyścigach w workach, pokażcie swoim dzieciom, że kiedyś byłyście podwórkową mistrzynią skakanki czy niepokonanym następcą Maradony w podbijaniu piłki. Do wyboru będziecie mieć również gry i zabawy w których  będziecie musieli ze sobą współpracować, by innym razem ze sobą konkurować. A jeżeli po tych zmaganiach będziecie potrzebować chwili wytchnienia, to przygotowaliśmy specjalną strefę wypoczynkową pełną leżaków. Pełny relaks!

NAGRODY CZEKAJĄ!

Nagrody konkursowe to oprócz gadżetów niespodzianek – nagrody rzeczowe, rodzinne bilety do wybranego Kina Helios na film Jurassic World oraz bilety na wyjątkowy koncert z gwiazdami polskiej estrady – „Sabat Czarownic” na kieleckiej Kadzielni.

Korzystanie z atrakcji w strefach za okazaniem opaski.

Do zobaczenia w Bałtowie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *