Nowy sezon turystyczny czas zacząć!

Baltow z lotu ptakaPrzyszła wiosna, a z nią nowy sezon turystyczny. Zmęczeni  szarością i chłodem z niecierpliwością wyglądamy słońca, by wspólnie, całą rodziną spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Ponieważ z dnia na dzień będzie robiło się coraz cieplej zapraszamy na wycieczkę do Bałtowa.

Aby ułatwić turystom korzystanie z atrakcji bałtowskiego  kompleksu turystycznego, w tym roku połączyliśmy je w wygodne pakiety. Dodatkowo, dzięki Waszym sugestiom wprowadziliśmy bilet kompleksowy.  Nowością w tym sezonie jest również  bilet rodzinny, dzięki któremu możecie korzystać z większości atrakcji w bardzo korzystnych cenach.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną Wam do gustu i pomogą w sprawnym poruszaniu się w gąszczu bałtowskich propozycji.

Jeżeli jeszcze nigdy nie gościliście w Bałtowie, poniżej zamieszczamy kilka  króciutkich wskazówek.

Jak przygotować rodzinę na wycieczkę?

Skoro decyzja już zapadła i wybieracie się do Bałtowa – to świetnie!  Pierwszy etap macie już za sobą. Teraz najważniejsze, to tak ustalić program pobytu, by każdy członek rodziny był zadowolony.  Bałtowski Kompleks oferuje bogaty wachlarz atrakcji, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a od Waszego wyboru będzie zależał rodzaj biletu.

Zapoznaj się z cennikiem jeszcze w domu. Nie przepłacaj! Przejrzyjcie razem naszą stronę internetową i zdecydujcie, co chcecie robić, zwiedzać i ile macie czasu. Pamiętaj – park nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane atrakcje.

Poniżej opiszemy do czego upoważnia każdy z biletów, tym samym odpowiadając na najczęściej zadawane przez Was pytania.

Bilet „JuraPark” – zawiera takie atrakcje jak:  JuraPark – czyli park z dinozaurami oraz to wszystko, co na terenie parku się znajduje czyli Muzeum Jurajskie, plac zabaw i Gondwana – gdzie znajduje się rekonstrukcja krajobrazu Gondwany wraz z dinozaurami i mnóstwem zagadek dla najmłodszych. Z tym biletem zwiedzasz również Prehistoryczne Oceanarium, gdzie dzięki zastosowanej technice 3D przeniesiemy Cię w świat prehistorycznych, podmorskich stworów.  W cenę biletu wliczony jest również „Żydowski Jar” – to miejsce w którym odkryto autentyczne tropy dinozaurów. Jar znajduje się po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko zjazdu do JuraParku. Dzieci do lat 4 (ważny rok urodzenia) korzystają z atrakcji zawartych w tym bilecie za darmo.

JuraPark Bałtów

JuraPark Bałtów

 

Pakiet „Rozrywka”-  z tym biletem możesz korzystać ze wszystkich urządzeń Parku Rozrywki bez limitu. Za każdym razem musisz tylko ustawić się w kolejce oczekujących. Ważna informacja dla rodziców – jeżeli wiesz, że tylko dzieci będą chciały bawić się w Parku Rozrywki, nie musisz kupować biletu dla siebie. Teren Parku Rozrywki jest otwarty i możesz bezpiecznie nadzorować zabawę pociech. A jeżeli skusisz się na wspólną zabawę, na miejscu możesz dokupić odpowiednią ilość żetonów. Kino Emocji Cinema 5D – to również atrakcja wliczona w cenę tego biletu. Zapraszamy. Rollercoaster – czyli kolejka grawitacyjna znajduje się poza obrębem Parku Rozrywki , za Dolnym Zwierzyńcem, koło stoku narciarskiego. Masz nieograniczoną liczbę przejazdów. Pakiet „Rozrywka” nie dotyczy urządzeń uruchamianych za pomocą monety np. cymbergaj oraz tyrolki i strzelnicy. Uwaga! Każde urządzenie posiada regulamin określający wymagany wiek/wzrost osoby korzystającej. Z tego powodu dostępny jest również pakiet w wersji „mini” dla dzieci do 4 lat.

Park Rozrywki

Park Rozrywki

.

Pakiet „Zwierzyniec” – dla miłośników dzikiej przyrody. Bilet upoważnia do zwiedzania Dolnego i Górnego Zwierzyńca. Aby zwiedzić Górny Zwierzyniec nie zapomnij w kasie złożyć rezerwacji na daną godzinę. Zwierzyniec Górny zwiedzamy na pokładzie żółtego schoolbusa i z tego względu należy umówić się na godzinę wyjazdu. W tym pakiecie znajduje się również zwiedzanie Sabathówki  – czyli Wioski Czarownic. Dobra zabawa gwarantowana.

Zwierzyniec Bałtowski (2)

Bilet kompleksowy zawiera wszystkie powyżej wymienione atrakcje. Bilet kompleksowy możesz kupić również w wersji biletu rodzinnego czyli dwie osoby dorosłe oraz 1,2,3 i więcej dzieci.

Wszystkie pozostałe bilety do bałtowskich atrakcji możesz zakupić bezpośrednio w kasach. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zapytaj osób z obsługi.

I na koniec …

Znacie to? Mamo, kup mi to, proszę …proszę …proszę …

Aby oszczędzić nerwów sobie, a dziecku rozczarowania, warto już w domu porozmawiać jaką kwotę,  może ono wydać na dodatkowe przyjemności – pamiątki, lody itd. W parku czyha wiele pokus i ciężko będzie spełnić wszystkie życzenia milusińskich. W ten prosty sposób, małymi kroczkami  uczymy dziecko odpowiedzialności i niełatwej sztuki wyboru.

Pogoda zmienną jest!

Pamiętajmy, że pogoda bywa kapryśna, więc warto zabrać ze sobą ubrania przeciwdeszczowe (płaszcze i kalosze). Zabawy w deszczu i kałużach, to też świetna zabawa – każdy z nas pamięta je z własnego dzieciństwa.

W razie upałów nie zapominajmy o nakryciach głowy i kremach z filtrem. Większość  czasu spędzimy na otwartej przestrzeni więc lepiej zabezpieczyć się przed ostrym słońcem – a i jeszcze jedno –  Bałtowski Kompleks Turystyczny do ponad 100 hektarów – przydadzą się wygodne buty.

Do zobaczenia w Bałtowie – rodzinnym miejscu dobrej przygody!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *