Strrraszne makijaże na Halloween

Ludzi na świecie zdolnych i kreatywnych nie brakuje. Dzięki internetowi mogą prezentować swoje niecodzienne, artystyczne, czasami szalone pomysły kiedy chcą. My za to, możemy bez problemu znaleźć te pomysły, zebrać najciekawsze i podzielić się z nimi z Wami, co niniejszym czynimy. Halloween już w najbliższy piątek. Macie pomysł na strój i makijaż? Kilka inspiracji poniżej – niektóre przerażające, niektóre urocze.

1. Niebieska kotka

Niebieska peruka, kocie szkła kontaktowe, które bez problemu zamówicie przez internet, niebieska/biała/czarna kredka – do kupienia w drogeriach lub profesjonalnych sklepach dla wizażystów. Każda kobieta, która wykonuje codzienny makijaż bez problemu poradzi sobie z tym kocim „makeupem”.

makijaż halloween

 

2. Kosmiczna buźka na suwak. Do wykonania tego galaktycznego makijażu potrzebny będzie suwak, klej do ciała, cienie do powiek w różnych odcieniach i gwiazdki, które przykleimy do twarzy. Bez wątpienia makijaż robi wrażenie, nie jesteśmy pewni, czy na nas dobre. 🙂

Halloween Make Up

 

3.  Przebranie dla fanów komiksu. Postać jak wyjęta z obrazka. Do wykonania tego make upu potrzebujemy dużo pudru, czarną kredkę do obrysowania konturów na twarzy i kolorowe soczewki.

Halloween make up

4. Piękna, kolorowa czaszka. Do wykonania tego makijażu niezbędna jest bogata paleta kosmetyków, „pewna ręka” lub znajoma wizażystka. Prezentuje się pięknie. Podobne makijaże wykonują nasze zdolne czarownice z Sabathówki. Zapraszamy wszystkich na wspólne zabawy jeszcze tylko niedzieli – do 2.11 (1.11 nieczynne).

czaszka halloween

 

5. Ostatni zestaw skierowany jest do dzieci. Drogie mamy, tatusiowie życzymy powodzenia! Do wykonania tych makijaży potrzebna będzie mała, dziecięca buźka, dużo kolorowych pudrów, kredek i świecidełek, które można przykleić do buźki.

dla dzieci halloween

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *