Wioska czarownic – Przyleć na Halloween do Bałtowa!

Piękne lato nieubłaganie dobiega końca. Cały czas można korzystać z atrakcji dostępnych na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Pogoda jest prześliczna i nic nie zapowiada, żeby miała się w najbliższym czasie zmienić się na gorszą.

Polecamy rodzinne zabawy w plenerze – o każdej porze roku bez względu na pogodę. Zbliża się złota polska jesień. A jesień…

Jesień to taki magiczny czas, gdy ze swoich mrocznych kryjówek wypełzają straszliwe zjawy i zmory. Zachęcone szybko zapadającym zmrokiem stają się coraz bardziej śmiałe i dokuczliwe. Czy zauważyłeś, że ostatnio często coś gubisz? A może z Twojego zeszytu zniknęła kartka z odrobioną pracą domową? Albo zaspałeś do pracy lub szkoły, bo nie zadzwonił budzik? To wszystko ich sprawka. Czarownice, czarty, diabły i chochliki – całe to chichoczące, wesołe towarzystwo sprowadziło się właśnie do bałtowskiej Sabathówki.

Fot. Dylczyk Art

Fot. Dylczyk Art

Jeżeli jesteś gotowy na przeżycie niesamowitej przygody, zapraszamy Cię na spotkanie z najciekawszymi straszydłami nie z tego świata. Razem spróbujemy oswoić strach, a przy okazji odkryjemy, czego boją się potwory, wiedźmy i duchy! 

Przekraczając bramę Sabathówki trafiamy do świata wiedźm i czarownic, świata w którym władają tajemne moce i w którym to niemożliwe staje się realne. Sercem Sabathówki jest Chata Czarownicy, przykryta charakterystyczną spiczastą czapą. Można w niej skosztować magicznych wywarów, potraw ale też tradycyjnych wypieków.

Zaczynamy nasze przygotowania do Halloween już 3 października i będziemy z Wami aż do 2 listopada, a może nawet i dłużej!

Zapraszamy też na „Czarowną telewizję” – interaktywna telewizja dla dzieci. A w niej – bezpośrednia relacja z podróży wiedźmy Hermenegildy w poszukiwaniu eliksiru upiększającego. Czarownicy towarzyszy jej wierny pupilek – pająk Eustachy.

Szczegółowy program wydarzeń i cennik znajdziecie na naszej stronie www.

Przyleć na Halloween do Bałtowa!

Zapraszamy na nasz nowy profil na Facebooku poświęcony magii, czarom, czarownicom, duchom i zmorom i oczywiście HALLOWEEN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *