5 powodów dla których warto przyjechać do Bałtowa na 10. lecie

Przed nami ostatni weekend wakacji, który koniecznie trzeba spędzić z nami. Dlaczego?

W tym roku w sierpniu nasz park z dinozaurami obchodzi 10. lecie. Od dekady jesteśmy z Wami.

– Zaczynaliśmy od parku z dinozaurami, placem zabaw i punktem gastronomicznym w przepięknej malowniczej wsi Bałtów nad rzeką Kamienna. Od czasu uroczystego otwarcia bram – 7.08.2004r. – do naszego prehistorycznego świata, Park mocno ewoluował, rok po roku do naszej inwestycji dokładaliśmy kolejne puzzle turystycznej układanki – edukację połączyliśmy z rozrywką i sportem. Przez dekadę urośliśmy do największego kompleksu turystycznego w Polsce. Na terenie blisko 60ha znajduje się całoroczny obiekt z atrakcjami dla dorosłych i dzieci w każdym wieku – Bałtowski Kompleks Turystyczny – miejsce edukacji, wypoczynku, aktywnego spędzania czasu, po prostu – „Rodzinne miejsce dobrej przygody! – mówi Monika Pękala – kierownik działu marketingu.

Serdecznie zapraszamy! Dokładny harmonogram imprezy znajdziecie na naszej stronie.

5. powodów, dla których warto przyjechać na 10. urodziny JuraParku:

1. Dobra zabawa – nic tak nie poprawia humoru jak zabawa w dobrym towarzystwie i na świeżym powietrzu. Tym bardziej, że kończą się wakacje. Podczas wspólnego weekendu będziecie mogli pobawić się przy dźwiękach różnych gatunków muzycznych, w towarzystwie zdolnych, znanych artystów, posłuchać anegdot na temat parku i wziąć udział w naszych loteriach i konkursach. W sobotę o godz. 22.00 – pokaz fajerwerków.

2. Spotkacie znanych i lubianych

  • Anna Popek – przesympatyczna, urocza prezenterka telewizyjna i radiowa, która będzie z nami przez cały weekend i poprowadzi imprezę z okazji 10.lecia.
  • Mariusz Totoszko – zdolny, przystojny wokalista zespołu Volver – gwiazda niedzieli, zapraszamy na koncert o godz. 16.30.

totoszko

  • Kazik Mazur – aktor z „Na Wspólnej”
  • Ola Pieczara – żywiołowa, „petarda”, wokalistka, wystąpi z zespołem The Freaks

3. Loterie i konkursy z nagrodami

Zapraszamy do udziału w wesołych loteriach przez cały weekend. Do wygrania: vouchery na weekendowe pobyty do JuraPark Solec Kujawski, Jurapark Krasiejów, JuraPark Bałtów, karnety do stacji narciarskiej Szwajcaria Bałtowska, nagrody rzeczowe – kosze pełne niespodzianek.

W sobotę do wygrania – TABLET

W niedzielę, do wygrania: KAMERA GoPro

Na terenie JuraParku będzie można zdobyć kupon, który po wypełnieniu należy wrzucić do urny.

ulotka dl back

4. Wstęp wolny

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Z okazji 10. lecia otwieramy również dla naszych gości JuraPark/Prehistoryczne Oceanarium.

Z pozostałych atrakcji dostępnych na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego można skorzystać zgodnie z obowiązującym cennikiem (Zwierzyniec Bałtowski – Górny/Dolny, Park Rozrywki, Kraina Koni, Sabathówka).

5. Ładna pogoda i piękna okolica Bałtowa

Z prognoz jednoznacznie wynika, że weekend będzie ciepły i słoneczny. Zapraszamy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *