10 lecie Juraparku – Świętuj z nami! Harmonogram wydarzeń

Z okazji 10. lecia JuraParku Bałtów na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, w dniach 30 – 31.08.2014r. potrwa dwudniowa zabawa pełna kulturalnych wydarzeń.

Imprezę poprowadzi znana i lubiana dziennikarka telewizyjna i radiowa – Anna Popek. 

Zapraszamy naszych stałych i nowych gości na wspólne świętowanie, które zaczynamy w sobotę, 30.08, o godz. 12.00. Zabawa potrwa do niedzieli do godzin wieczornych, miejsce: Parking JuraPark – (przed kasami JuraParku).

Podczas obchodów jubileuszu będzie można wziąć udział w licznych loteriach i losowaniu atrakcyjnych nagród rzeczowych. Do wygrania: vouchery na pobyt w Solcu Kujawskim, w Parku Nauki i Ewolucji w Krasiejowie, kosze pełne smakołyków, m. in. – tablet, kamera GO PRO.

W trakcie weekendu z okazji 10. lecia Juraparku, w tak zwanej strefie „wystawowej” na Okręglicy, będzie można również spotkać organizatorów najważniejszych imprez w Bałtówie – zobaczyć auta offroadowe, które startują w rajdzie Bałtowskie Bezdroża, motory z Motozaur Music, kamperów. Nie zabraknie również przyjaciół Bałtowskiego Parku: Regionalnej Organizacji Turystycznej, Krzemionek, Fabryki Porcelany AS Ćmielów.

Zapraszamy też do punktów ze zdrową i regionalną żywnością, do zakupów produktów z ApiBałt, na degustację dań z Restauracji Jaskiniowej z Solca Kujawskiego, Publimy, Pepsi i smacznych Bałtowskich Wypieków. 

W programie:

sobota – 30.08.2014r.:

13.00 Występ dziecięcego kabaretu Junior Bałt

14.00 Pokazy taneczne – Studio tańca Twist

15.30 Występ Martiny „Collins” Szczęch

16.30 Koncert zespołu „Cegła”

18.00 Występ Oli Pieczary z zespołem „The Freaks”

21.00 Pokaz laserowy

A o godz. 22.00 jubileuszowy pokaz fajerwerków

niedziela – 31.08.2014r.

14.30 Live cooking

16.30  KONCERT ZESPOŁU VOLVER

18.00  Losowanie nagród

Zabierz rodzinę, długopis do wypisania kuponu, który weźmie udział w losowaniu nagrody głównej – kamery GO PRO, dobry humor i weźcie udział w fantastycznej zabawie.

plakat 10 lecie Juraparku Bałtów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *