Pomysły na ciekawe zabawy z dzieckiem – dinozaurowy komiks

Niedawno wraz z portalem parenting.pl zorganizowaliśmy konkurs na komiks. Zadanie nie było łatwe – wymagało zaangażowania całej rodziny, wyobraźni i talentu plastycznego i polegało na wymyśleniu i wykonaniu dowolną techniką komiksu, którego bohaterami są dinozaury. Wszystkie nadesłane prace plastyczne możecie obejrzeć tutaj. Dzisiaj publikujemy komiks, który został nagrodzony pierwszym miejscem, którego autorką jest pani Aneta Wójcik z rodziną.

Dodamy, że wakacje to świetna okazja do zabaw podczas, których można wykonać pracę z dziećmi, uśmiać się po pachy, a do tego otrzymać super nagrodę, jaką jest pełna atrakcji wycieczka do Juraparku w Bałtowie. 

Już wkrótce opublikujemy kolejne nagrodzone prace. A Was wszystkich zachęcamy do zabaw z prehistorią w tle – świetna nauka, świetna zabawa. Taki komiks może zapełnić ściany dziecięcego pokoju, może trafić do archiwum prac plastycznych dziecka, może być również świetnym prezentem dla babci, dziadka, czy innej bliskiej osoby, a wycieczka która jest nagrodą w konkursie na pewno pozostanie miłym wspomnieniem całej rodziny.

1 - komiks dinozaury

komiks dinozaury

komiks dinozaury

4

komiks dinozaury

komiks dinozaury

komiks dinozaury

8 komiks dinozaury

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *