Park Rozrywki – są wakacje, bawmy się, kręćmy się!

Bałtów słynie z dinozaurów, czarownic, Zwierzyńca Górnego i Dolnego. Niestrudzenie zachęcamy Was do łączenia w trakcie rodzinnych wypraw edukacji z rozrywką. Dzisiaj pora na czystą przyjemność… – tylko zabawa – karuzele, huśtawki, kolejki, tyrolki, dmuchańce i bungy! Zapraszamy do Parku Rozrywki. W końcu są wakacje – czas wolności, radości, plażowania (zapraszamy nad Kamienne Oko), wędrówek, wycieczek rowerowych, kąpieli w morzu, jeziorach, basenach, zwiedzania i odpoczynku. Jeśli szukacie miejsca na rodzinny wypad, które da Wam możliwość spędzania czasu różnorodnie Bałtów idealnie wpiszę się w plany każdej rodziny.

Poniżej lista najciekawszych atrakcji dla dzieci w Parku Rozrywki w Bałtowie.

  • Gokarty – dzieci mogą zmierzyć się w rodzinnym wyścigu

Gokarty - Park Rozrywki - Bałtów

  • Statek Piracki – przeżyj morską przygodę w powietrzu na ogromnym statku pirackim. Zabawę polecamy nieco starszym dzieciom i dorosłym – atrakcja tylko dla odważnych… na statku mocno buja…

Statek Piratów - Park Rozrywki

  • Kolejka górska – zapraszamy rodziców z dziećmi – nasza kolejka mknie niczym Pendolino. Dzieci poniżej 4. roku życia mogą pojechać tylko z opiekunem.

Karuzela - Park Rozrywki Bałtów

  • Karuzela, karuzela.. – łańcuchowa, klasyczna, taka, że jak się jedzie to się z radości krzyczy! Karuzela jest w wersji dla starszych dzieci i dorosłych oraz mniejsza dla maluszków.

Baltów Park Rozrywki - karuzela

  • Rollercoaster – dla wszystkich żądnych adrenaliny zapraszamy do wspólnej jazdy naszym rollercoasterem. Zapnijcie pasy i jazda! Doskonale wyprofilowany zjazd o długości prawie 400 m. Prędkość wózka każdy może regulować osobiście. Wszystko zależy od tego, jak odważni jesteście. Wstęp dla dzieci pow.

Baltow_Rollercoaster

Każde urządzenie w Parku Rozrywki opatrzone jest regulaminem, określającym między innymi minimalny wiek użytkownika. Urządzenia przeznaczone dla najmłodszych dzieci dostępne powyżej 3 roku życia to: kaczuszki na szynach, karuzela mała łańcuchowa, karuzela – samochodziki, kolejka szynowa mała oraz basen z kulkami.

Więcej atrakcji znajdziecie na naszej strone www:

>>JURAPARKBALTOW.PL>>

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *