Dino-Rytmy z Juraparku – tańcz i śpiewaj cały rok z naszą wesołą płytą

Dzień Dziecka trwa w Bałtowie przez cały rok. Poza mnóstwem atrakcji dostępnych na terenie kompleksu turystycznego, możliwością udziału w kreatywnych zabawach na świeżym powietrzu, artystycznych warsztatach możecie zabrać wiele wspomnień i ciekawych pamiątek.

Oddajemy w Wasze „ręce” płytę Dino Rytmy z Juraparku, którą możecie słuchać z pociechami. Gwarantujemy, że będziecie się  wspólnie świetnie przy niej bawić – tańczyć i śpiewać. W środku płyty znajduję się okładka ze słowami piosenek, których możecie nauczyć się na pamięć! Płytę możecie zabierać w podróże po całej Polsce, a nawet po świecie. Wakacje z Dino Rytmami będą na pewno udane!

Kochane dzieci, tańczcie i śpiewajcie z dinozaurami z Juraparku, czarownicami z Sabathówki, czworonogimi przyjaciółmi ze Zwierzyńca oraz Smokiem Aleksem i Mamutem Mańkiem. Niech Wasza wyobraźnia nie zna granic.

Dino Rytmy dedykujemy wszystkim dzieciom w Polsce.

dinorytmy

Produkcja: Dylczyk Art 

Płytę można kupić kasach Juraparku Bałtów oraz w naszych butkach z pamiątkami usytuowanych w kilku miejscach Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Zanim kupicie płytę możecie poznać słowa niektórych wesołych piosenek. Tekstów  można zacząć się uczyć jeszcze przed przyjazdem do parku i nabyciem płyty.

dylczyk jura_ksiazeczka cd_16 str_PREWKA

Płyty będzie można wygrać w naszych konkursach na blogu. Śledźcie stronę uważnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *