Konkurs – wybierz zadanie, wykonaj i wygraj rodzinne bilety oraz kupony na lody!

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Jeszcze tylko 30 dni i dwa miesiące laby – przynajmniej dla dzieci. Wakacje to przede wszystkim czas zabaw i wolności od codziennych obowiązków – porannych pobudek, nielubianych sprawdzianów i prac domowych. Wakacje to czas podróży, małych i wielkich przygód po których zostaną wspomnienia na całe życie.

Przed nami bogaty w wydarzenia weekend z okazji Dnia Dziecka, na który serdecznie zapraszamy. Majowa aura, a już wkrótce czerwcowa sprzyja rodzinnym wycieczkom za miasto – bezchmurne niebo, wysokie temperatury i dużo słońca – pogoda idealna. Udział w naszych konkursach sprawi, że będziecie bawić się świetnie podczas rozwiązywania zadań, a następnie korzystając z wygranej w Bałtowie. Zapraszamy do wspólnego kreowania miłych wspomnień.

Dzisiaj mamy dla Was konkurs nietypowy – można wybrać zadanie. Część konkursu przeznaczona jest dla całej rodziny, część zadań – pracę plastyczną – mogą wykonać tylko dzieci. 

Jeżeli jesteście fanami Juraparkuwykonajcie zadanie nr 1, jeżeli pociąga Was świat czarownic – Sabathówki, fauny i flory – wybierzcie zadanie nr 2. Uwaga! Można wybrać i wykonać tylko jedno zadanie.

Do dzieła drogie rodzinki! W Bałtowie czuć już zapach wakacji. Na Wasze prace czekamy aż do 10.06.2014r.  Przy wyborze zwycięzców ocenimy przede wszystkim kreatywność i estetykę prac plastycznych.

NAGRODY:

 • 5 RODZINNYCH BILETÓW DO JURAPARKU/OCEANARIUM LUB DO SABATHÓWKI/BAŁTOWSKIEGO ZWIERZYŃCA,

 • KUPONY NA PRZEPYSZNE LODY,

 • A DLA DWÓCH NAJLEPSZYCH PRAC ZAPROSZENIE DO PARKU ROZRYWKI.

Konkurs - dinozaury, czarow

Zadanie nr 1 – Konkurs dla fanów Juraparku i Prehistorycznego Oceanarium

bałtów mini

1. Wymień 5 „ryb”, które „pływają” w Prehistorycznym Oceanarium 

Nazwy i opisy bestii znajdziecie w tekstach na blogu i na stronie Juraparku.

2. Podaj nazwę dinozaura przedstawionego na zdjęciu:

Jurapark - Bałtów

3.  Zadanie plastyczne – UWAGA! To zadanie wykonują tylko dzieci – narysuj ulubionego dinozaura z Juraparku lub rybę z Prehistorycznego Oceanarium.

—————————————————————————————————————————————————————-

Zadanie nr 2 – dla miłośników czarownic z Sabathówki i Bałtowskiego Zwierzyńca

Sabathówka - Bałtów

1. Jak nazywa się kawiarenka położona w sercu Sabathówki, w której miłe czarownice serwują takie smakołyki?

desery

2. Jak nazywa się chłopiec, który jest na zdjęciu? Jest czarodziejem, a jego ulubioną grą jest Quidditch.

Sabathówka - Harry

3. Zadanie plastyczne – UWAGA! To zadanie wykonują tylko dzieci – narysuj zwierzątko, które mieszka w Zwierzyńcu Bałtowskim

Zdjęcia mieszkańców Zwierzyńca znajdziecie TUTAJ.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY

Regulamin konkursu

 • Konkurs trwa od 26.05 do 10.06.2014r. (zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia daty oddania prac).
 • Odpowiedzi na wybrane zadanie + załączony rysunek (zdjęcie/skan) wykonany przez dziecko należy przesłać na adres: konkurs(małpka)juraparkbaltow.pl
 • Wyniki konkursu ogłosimy 11.06.2014r. do godz. 20.00.
 • Prace konkursowe w imieniu dzieci przesyłają pocztą elektroniczną tylko i wyłącznie rodzice/dorośli opiekunowie.
 • Jedna rodzina może wybrać tylko jedno zadanie (zadanie 1 lub zadanie 2) i przesłać odpowiedź i pracę plastyczną tylko raz.
 • W szukaniu odpowiedzi na postawione pytania mogą pomóc rodzice, praca plastyczna – rysunek musi być autorską pracą dziecka. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci pow. 3 roku życia.
 • Pracę plastyczną/rysunek można wykonać – kredkami lub farbami.
 • Za prawidłowe prace konkursowe uznajemy tylko takie, które zawierają poprawne odpowiedzi oraz załączony rysunek! Prace z błędnymi odpowiedziami będą wykluczane.
 • W konkursie mogą brać udział osoby, które nie pracują w Stowarzyszeniu Delta/Firmie DLF Invest/Przedsiębiorstwie Społecznym Allozaur.
 • Definicja „bilet rodzinny” – 2 bilety normalne +2 ulgowe. Dla rodziny, które wybiorą zadanie nr 2:  Pakiet 2 . Dla rodzin, które wybiorą zadanie nr 1: Pakiet 3 z możliwością wykorzystania do końca lipca 2014r. Nagrody w konkursie nie podlegają wymianie.
 • Kupon na lody będzie do odebrania w kasie Juraparku Bałtów wraz z biletami rodzinnymi, które są nagrodą w konkursie. Kupon na lody to: 2 lody w wafelku po 2 „gałki”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *