10 powodów, dla których trzeba wystartować w Hunt Run – Polowaniu na biegaczy

Trwają zapisy do drugiej edycji Hunt Run – Polowania na biegaczy, który odbędzie się 29 czerwca – 2014r.  o godz. 12.00 w Bałtowie.

Trasa biegu rozciąga się po malowniczych terenach w sąsiedztwie naszego Juraparku, jesteśmy też jednym ze sponsorów imprezy, którego blog – AKTYWNIE z dzieckiem – został patronem medialnym.  

Hunt Run - zapisz się

Ubiegłoroczna edycja Polowania na biegaczy dostarczyła wielu emocji uczestnikom biorącym udział w wydarzeniu. Przez długi czas impreza była miło wspominana i nazywana „objawieniem roku”. Powodów dla których opinie były tak pozytywne jest wiele – piękne bałtowskie okolice, ciekawa trasa biegu, super atmosfera podczas imprezy oraz bardzo dobra organizacja zawodów.

Zanim się zapiszesz, poznaj 10 powodów, dla których warto wystartować w ekstremalnym biegu z przeszkodami: 

Hunt Run - Polowanie na biegaczy

Zapytania dotyczące imprezy otrzymywaliśmy z całej Polski – mówią organizatorzy Hunt Run. Dla osób, które chcą przyjechać, czy to ze Szczecina, czy z Gołdapi – postanowiliśmy zorganizować 4-dniowy obóz, którego finałem będzie Polowanie na biegaczy.  Dzięki temu uczestnicy będą w podróży kilka lub kilkanaście godzin nie tylko po to, żeby zmierzyć się z mocną i ciekawą trasą, ale również będą mogli skorzystać z atrakcji i wiedzy podczas obozu – Hunt Run Camp – dodaje Natalia Repta – jedna ze współorganizatorek wydarzenia.

Impreza się rozwija

W tym roku planowanych jest jeszcze więcej atrakcji. Każda edycja ma być wzbogacana o nowe „ścieżki” i przeszkody. Chcemy aby zawodnicy nie nudzili się i czuli się zaskakiwani – dowiadujemy się od organizatorów.

Podążając za nowymi trendami nie tylko sportowymi, ale i kulinarnymi organizatorzy zapraszają na Burger Party. W ramach posiłku regeneracyjnego po biegu będzie można „wszamać” pysznego burgera, do wyboru: klasyczny i wegański.

burger hunt run

Zadbaj o swoją kondycję – weź udział w obozie!

Dla wszystkich, którzy chcą potrenować, zintegrować się z uczestnikami zapraszamy na Hunt Run Camp, który odbędzie się w dniach 26 – 29 czerwca br. W planie obozu znajdują się – codzienne treningi, zajęcia siłowe, ćwiczenia jogi, zawody w małych grupach i wykłady! Uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z wieloma aspektami treningu. Wiedzę, którą zdobędą będą mogli wykorzystać również w codziennym życiu. Organizatorzy nauczą Was poprawnej techniki biegania, ćwiczeń, zapoznają z różnymi filozofiami treningu. Dzięki udziałowi w obozie zdobędziecie wiedzę na temat podstawowych jednostek treningowych, czyli know-how potrzebny do umiejętnego układania własnego planu treningowego. Bezstresowa nauka powinna przyczynić się do dobrej zabawy i przyjemnego startu w finale campu – Hunt Run’u – Polowanie na biegaczu.

Hunt Run - Camp

Miejsc na obozie kondycyjnym przewidzianych jest 30.

Ze względu na ogromne zainteresowanie zwiększona została liczba miejsc startowych z 300 do 400! Każdy kto weźmie udział w obozie, ma zagwarantowany start w Polowaniu na biegaczy!

Po zawodach zapraszamy na rodzinne spacery po Juraparku, zabawy w Parku Rozrywki oraz relaks nad Kamiennym Okiem!

Więcej informacji znajdziecie na stronie HUNT RUN.

Zapraszamy całe rodziny – do startowania, kibicowania, aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *